logo
Copyright ProvaCenter 2016
Prova Center | Referencat
535
page,page-id-535,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Referencat

ALBI MALL Shopping Center

Akademia e shkencave dhe arteve të Kosovës

Baruti Call Center

Binni

Buqaj

Devolli Corporation

Devolli Group

Fakulteti Ekonomik

HIB Petrol

Hotel Emerald

Hotel International Prishtina

Ipko

IQ to link

Kerasan

Kreativ Qeramika

Ma Belle

Meridian Express

Ministria e Arsimit

Palestra sportive Gjakova

Prince coffee shop

Marigona Residence – Çarshia

Radio Dukagjini

RTK

Spitali i Vushtrris

Swiss Diamond Hotel

Teatri kombëtar i Gjilanit

TV SYRI

Universiteti i Mitrovices “Isa Boletini”